Через можливий злам консерватори змінили не лише терміни, а й процедуру голосування.

У Великій Британії на десять днів перенесли початок голосування за кандидатів на посаду глави уряду через ризик хакерської атаки. Про це повідомила газета The Telegraph.

За даними видання, бюлетені для голосування поштою, які мали бути надіслані членам Консервативної партії 1 серпня, ще не були отримані. У зв’язку з можливим зломом вони можуть йти до адресатів до 11 серпня включно.

Наголошується, що попередження про хакерську загрозу оприлюднив Центр урядового зв’язку (GCHQ).

На тлі цього консерватори змінили не лише терміни, а й процедуру голосування — тепер члени партії не можуть міняти свій вибір під час процесу, стверджує медіа.

Зрештою, зазначено, що незважаючи на нововведення, ім’я нового прем’єр-міністра буде озвучено, як і планувалося, 5 вересня.

Нагадаємо, кандидатами на посаду глави уряду виступають міністр закордонних справ Ліз Трасс і екс-глава Мінфіну Ріші Сунак.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email