Європейському Союзу слід докладати більше зусиль для боротьби з російською пропагандою. Таку думку висловив глава МЗС Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюсв інтерв’ю газеті Neue Osnabrücker Zeitung, опублікованому в понеділок, 18 лютого. Європа повинна старанніше готуватися до інформаційної війни з Росії, підкреслив він.

На думку міністра, Захід «як і раніше недооцінює інформаційний вплив Росії». Було б наївно вважати, «що лише східноєвропейські держави знаходяться під прямим або непрямим впливом Москви», відзначив Лінас Антанас Лінкявічюс. Брехня є «сильною зброєю», якщо використовувати її правильно і в широких масштабах, додав він.

Глава МЗС Литви висловився на підтримку жорсткої санкційної політики проти Росії. За словами міністра, відсутність ясної позиції по Росії «провокує поведінку, що приводить до нових ускладнень».

Нагадаємо, що Литовський департамент державної безпеки назвав Білорусь однією з найбільших загроз у зв’язку з її економічної, політичної і військової залежності від Росії, чия розвідка активно втручається у внутрішні справи Литви. 

Джерело

Print Friendly, PDF & Email