Через відсутність Інтернету місцеве населення майже не має поточної інформації на фронті. Тому окупанти не втрачають можливості маніпулювати громадською думкою. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Втім, за таких значних втрат окупантам вдається лише приховати точну кількість загиблих. Переповнені лікарні та морги місцеві жителі бачать щодня», — сказав глава області.

За його інформацією, під час відступу з Харківської області лише підрозділи 11-го армійського корпусу зі складу балтійського флоту збройних сил Росії втратили понад 50% особового складу та понад 200 одиниць військової техніки.

Також через значні втрати під час відступу з Харківщини росіяни продовжують буквально збирати чоловіків вулицями, щоб ті будували оборонні споруди в Луганській області. Нагромадження техніки ворога люди спостерігають майже у всіх населених пунктах, розташованих поряд з адмінкордоном в інші області. Зокрема, у Троїцькому, Сватовому, Рубіжному, Попасній.

«Навіть у вихідні у Луганську, Сорокіному, Довжанську, Ровеньках, Антрациті, Кришталевому та інших містах військові Росії продовжують виловлювати чоловіків», — каже Гайдай.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email