Лідер британської опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбін оголосив про запуск процедури висловлення недовіри уряду прем’єр-міністра Терези Мей. Про це він заявив у вівторок, виступаючи в Палаті громад британського парламенту, після того як депутати з величезною перевагою відкинули проект угоди з Брюсселем про умови Brexit.

«Це уряд втратив довіру цієї палати і цієї країни. Я інформую вас, пане спікер Палати громад, що я вношу запит про оголошення вотуму недовіри цьому уряду», — сказав він. Лейбористська партія повідомила, що уряд дав згоду на те, щоб питання про вотум недовіри був розглянутий в парламенті 16 січня і щоб в цей же день відбулося голосування.

Представник уряду в Палаті громад Андреа Лідсом підтвердила, що кабінет міністрів дав згоду на те, щоб питання про вотум недовіри був розглянутий в парламенті 16 січня, і що голосування з цього питання відбудеться в цей же день.

Раніше британські депутати проголосували проти угоди про умови Brexit. Проти угоди висловилися 432 депутата, 202 підтримали проект угоди.

Джерело: ТАСС

Print Friendly, PDF & Email