Вчені з Шанхайського інституту харчування та здоров'я виявили натуральний засіб, здатний уповільнити старіння на рівні клітин. Як вони стверджують, ця речовина також посилює ефект проведеної антиракової хіміотерапії, пише Aging Cell.

Йдеться про рутину - речовину, яка давно відома фармацевтам. Медики прописують його пацієнтам для поповнення дефіциту вітаміну B3, що знижує ламкість та проникність капілярів.

Рутин міститься в ряді рослин і при дослідженнях китайських вчених продемонстрував чудову здатність благотворно впливати на клітини, що старіють. Це було з'ясовано після великомасштабного скринінгу природних лікарських засобів. Саме рутин привернув особливу увагу дослідників.

Справа в тому, що старіючі клітини, які накопичуються у людини з роками, впливають на частоту та кількість патологій у людей похилого віку. Тому вчені намагаються знайти ефективний препарат, який їх руйнує. Дещо вже зроблено, але кількість антивікових препаратів все ж таки залишається недостатньою.
"Наше дослідження підтверджує, що рутин як новий природний сеноморфний (переважне старіння) засіб є ефективним терапевтичним способом для полегшення вікових патологій, включаючи рак", - наголошується в статті.

Print Friendly, PDF & Email