Протягом останніх шести місяців Путін втратив до 15% підтримки. Люди починають сумніватися в його лідерських якостях, - розповіла під час онлайн-чату на сайті Главред російський політолог Лілія Шевцова.

Близько 61% вважає, що саме Путін несе відповідальність за російські проблеми. А близько двох третин респондентів вважає, що російське суспільство влаштоване несправедливо. 79% говорить, що влада повністю або частково корумпована. Понад 54% говорить, що Росія повинна нормалізувати відносини із Заходом. Тільки 29% говорить, що потрібно дистанціюватися від Заходу. Люди починають проявляти невдоволення і політикою, і тим, як влаштована російська система.

Чому голосують за Путіна

На думку Лілії Шевцової,  на це є ілька причин. І тому, що немає альтернативи. Люди її не бачать. І тому, що побоюються розвалу держави і просто погіршення життя. Немає ступеня відчаю, яка б привела до реального обурення Кремлем.

У російському політичному співтоваристві активно обговорюються сценарії, які б дозволили Володимиру Путіну залишитися в Кремлі після завершення нинішнього президентства. Серед них і зміна конституції (над нею вже не раз знущалися), і створення нових владних органів, і звернення до ідеї Союзної держави з Білоруссю.

Print Friendly, PDF & Email