На річницю російського вторгнення в Україну 24 лютого у різних країнах відбудуться події, які будуть чітким сигналом для російського президента Володимира Путіна. Про це у неділю, 12 лютого, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону.

"В ООН, у Києві, у багатьох інших столицях світу відбудуться різні події, які надішлють чіткий сигнал Путіну: якщо ти граєш у війну на виснаження, і думаєш, що час на твоїй стороні, ти дуже помиляєшся, бо єдність з Україною зростає, і в цій війні ти програєш... До 24 лютого будуть нові санкції. Вони будуть оголошені в різних країнах та інституціях. Це також буде частиною цього сигналу", - наголосив міністр.

На уточнення, чи є одним із цих сигналів візит президента США Джо Байдена до Польщі, який має відбутися 20-22 лютого, міністр зазначив: "Безумовно, це також складовий елемент цієї трагічної річниці та складовий елемент того сигналу Путіну, про який я оголосив. Тому дуже важливо, що президент Байден буде саме в Європі. Тим більше, у Польщі - країні, яка відіграє надзвичайно важливу роль у забезпеченні другого фронту зброї для України".

Водночас Кулеба зазначив, що йтиметься не лише про ці заходи.

"Це буде справді глобального масштабу подія. Події. І вони відбуватимуться у дуже різних містах. Але головне - це їхній кумулятивний ефект. Тобто об'єднаний сигнал", - сказав він, не розкриваючи інших подробиць.

Print Friendly, PDF & Email