Антикорупційний суд не боротиметься з корупцією, адже наразі корупція в Україні набагато більше централізується під президента, ніж за часів Віктора Януковича. Таку думку під час пресс-конференції «МВФ – Україна 2018. Транш або дефолт» висловив економічний експерт Віктор Скаршевський.

«Український уряд взяв на себе зобов’язання перед МВФ створити Антикорупційний суд і підвищити тарифи на газ для населення. Але це не має ніякого стосунку до економічного розвитку держави. Антикорупційний суд не боротиметься з корупцією, він боротиметься з незручними корупціонерами. Це буде боротьба за потоки, корупція від цього не зменшиться. Зараз корупція набагато більше централізується під президента, ніж під того, що втік до Ростова. Мені здається, Порошенко відразу забув про долю свого попередника», – наголосив Скаршевський.

Він також зазначив, що Україна очікує від Міжнародного валютного фонду 2 мільярди доларів траншу, тоді як має борг перед МВФ у 2,4 мільярди доларів.

Нагадаємо, раніше нардеп від БПП Сергій Лещенко, порівнюючи корумпованість екс-президента Віктора Януковича та чинного глави держави Петра Порошенка, заявив, що останній відбирає в України останні ресурси.

Print Friendly, PDF & Email