Рішення щодо заборони в’їзду італійського співака Тото Кутуньйо приймають виключно компентетні органи, депутати ВРУ лише ініціювали питання щодо перевірки заяв і дій Сальваторе Кутуньйо.

«У випадку відсутності загроз національній безпеці Сальваторе Кутуньйо в нашій державі чекають тисячі шанувальників його таланту».

Про це у своєму Facebook написав народний депутат Віктор Романюк, який був одним з співавторів звернення до СБУ щодо заборони в’їзду Тото Кутуньйо з концертом до України 23 березня цього року.

«На даний момент заборони італійському співаку на в’їзд до України немає», повідомили в СБУ.

Скандал розгорівся минулого тижня після того, як наше видання опублікувало лист-звернення народних депутатів до Служби Безпеки України із пропозицією заборонити в’їзд італійському співаку Тото Кутуньйо до України через «відкриту підтримку політики В. Путіна, анексію Криму і членство в асоціації друзі Путіна», окрім цього українські депутати назвали Тото Кутуньйо «типовим агентом підтримки війни Росії в Україні який чітко та послідовно виконує всі завдання російських спецслужб», — йдеться в офіційному зверненні депутатів до Голови СБУ.

Сам Тото Кутуньйо занепокоєний закликом до заборони в’їзду йому на територію України бо дізнався про це зі ЗМІ. Одночасно співак запрошує нардепа Віктора Романюка «відвідати його концерт у Києві».

«Зараз ми працюємо з послом Італії в Україні і сподіваємось, що дана проблема буде вирішена тому що 4 тис. людей придбали квитки і очікують що я заспіваю в Україні», — повідомив італійський співак.

Італійським журналістам він повідомив, що ніколи не був у Криму після анексії, хоча «пропозиції відвідати півострів поступали». Окрім цього італійський співак визнає, що співав разом з російським військовим хором на фестивалі в Санремо 2013 року і сам оплатив приїзд 40 співаків до Італії, пише La Repubblica.

Однією з підстав для написання листа про заборону в’їзду було відео де Тото Кутуньйо вітає Путіна з днем народження.

Нардеп Романюк пояснив, що поки не відомо чи заборонить СБУ в’їзд Кутуньйо до України. Цим питанням зараз займається спеціальний департамент СБУ який має вивчити матеріали та висловлювання італійського співака і у визначений термін дати відповідь, вона може з’явитись до 15 днів.

Print Friendly, PDF & Email