ПРЕС-АНОНС

 

29 березня у готелі «Fairmont» відбудеться конференція на тему: «Шлях до економічного прогресу України». Учасники конференції матимуть змогу сформувати візію економічного майбутнього України. Адже в нашій державі зараз діє модель кризового існування, де основна частина бізнесу знаходиться в депресивному стані. Однак, всі прагнуть змін,  і вже зараз починають пробиватися перші паростки інновацій, починає індустріалізуватися та осучаснюватись сільське господарство, також є зростання в ІТ-сфері. Найближчі роки стануть вирішальними для України. Тож, що чекає на нас в майбутньому: економічний занепад, чи успіх? Які тренди існують сьогодні в світовій економіці? Як знайти місце під сонцем для себе і країни загалом? І який шлях обрати для економічного розвитку? Про це та інше, ви матимете змогу почути від спікерів: провідних бізнес-експертів, економічних аналітиків, українських міністрів та народних депутатів.

Конференція складатиметься з трьох панельних дискусій: «Минуле, теперішнє та майбутнє», «Глобальні економічні потрясіння», «Індустріальна революція 4.0» та кейс-стаді: моделювання розвитку країни.

Організатором події виступить ГО «Фундація інноваційного лідерства»

Захід є актуальним та цікавим для громадськості, політикуму та бізнесу, оскільки він показує важливість комунікації та співпраці між представниками бізнесу та органами державної влади задля пошуку ефективних моделей економічного розвитку держави.

Участь в Конференції лише за попередньою реєстрацією — https://goo.gl/VDi2pQ

Якщо ви бажаєте дізнатись який же «Шлях до економічного прогресу України»,  ми чекаємо вас за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька,1 (Fairmont Grand Hotel Kyiv), Київ.

За детальною інформацією прохання звертатись за номером: +38 044 227 94 20

Print Friendly, PDF & Email