У мережі FaсeBook почали з’являтися відозвернення з закликом підтримати законопроект 2045–1 «Щодо надання добровольцям статусу учасника бойових дій».

До флешмобу вже приєдналось близько 50 людей і з кожною хвилиною їх кількість зростає. Публікації на особистій сторінці вже зробив депутат від партії «Слуга Народу» Микола Тищенко, його помічник Руслан Гончаров, журналістка ТСН Наталія Нагорна, добровольці із зони бойових дій та небайдужі громадяни.

У своїй публікації Наталія Нагорна зазначила: «Це флешмоб, який запустили мої друзі. На підтримку законопроекту, який дозволить отримати статус учасника бойових дій тим, хто воював як доброволець і отримав дулю. Бо можно було постояти мєнтом на блок-посту і проголосити себе героєм війни. А можно було відвоювати і чекати, що тебе загребуть як нелегала. На мою думку, це соціальна справедливість, яка в першу чергу стосується тих, хто відвоював у 14-16 роках. Не в штабі сидів, а стріляв, тримав і ніс смерть ворогам і славу нації. Сфотографуватися з папірцем - найменше, що можна зробити. Я сподіваюсь, що 3 грудня будуть проголосовані зміни в дбр, які розблокують слідство по Майдану. І що у 2 читанні проголосують законопроект по добровольцям. Я вас туди не посилала)) але».

 

 

В коментарях люди також підтримують і законопроект, і команду Тищенко, і добровольців.

За останніми даними, повторний розгляд законопроекту планується на 5 грудня.

Команда Миколи Тищенка обіцяє, що зробить все можливе, аби цього разу законопроект отримав рішення – СХВАЛЕНО!

Нагадаємо, дану пропозицію вніс народний депутат - Микола Тищенко, на його підримку стали також добровольці та члени “Української Асоціації УБД воїн”. І хоча більшість депутатів та членів комітету одразу підтримали заклик добровольців, але розгляд справи чомусь тягнувся з жовтня і по сьогоднішній день. Наразі законопроект знаходиться в Верховній Раді і чекає свого рішення.

Print Friendly, PDF & Email