З 27 березня по 7 квітня 2023 року колишній тайванський лідер Ма Інцзю відвідав свої рідні краї в китайській провінції Хунань, де він вшанував пам'ять своїх предків і поспілкувався зі співвітчизниками. Маршрут його поїздки Китаєм проходив через такі міста, як Нанкін, Ухань, Чанша, Чунцін і Шанхай.

Як відомо, у період традиційного китайського свята поминання померлих Цинмін кожен китаєць відчуває бажання відвідати Батьківщину та згадати своїх рідних та близьких. Так, через 73 роки розлуки, Ма Іньцзю повернувся додому в повіт Сянтань, де відвідав могилу свого діда. На найчистішому місцевому діалекті він вигукнув: "Сянтань, твій син повернувся!"

Цікавим фактом є те, що Ма Іньцзю прибув до Нанкін, Ухань, Чаншу та інших міст Китаю на високошвидкісному поїзді «Фусін» («Відродження»), що пересувається зі швидкістю 350 км/год. Він був приємно вражений високим рівнем комфорту під час пересування, наголосивши, що Китай є світовим лідером з технологій будівництва високошвидкісних залізниць. Крім того, Ма Іньцзю та його супутники відзначили теплоту та доброзичливість, з якими їх приймали місцеві жителі протягом усієї поїздки.

Розташоване в економічному поясі річки Янцзи, місто Чанша, столиця машинобудування Китаю, є важливим промисловим центром, в якому високо розвинене виробництво різного обладнання. Під час свого візиту до цього міста Ма Іньцзю відвідав Китайську залізничну будівельну корпорацію важкої промисловості, де він особисто познайомився із передовою технологією буріння за допомогою прохідницьких щитів.

«Відвідавши це підприємство та безліч інших місць, я став свідком стрімкого прогресу та успіхів у різних сферах, про деякі з яких ми не могли навіть і мріяти, якщо так можна висловитися», - зазначив Ма Іньцзю.

Порт Яньшань є дуже завантаженим та великим портом у Шанхаї, в якому практично немає звичних для всіх людей-робітників. Більшість дій виконують сучасні автоматичні роботизовані візки. Робітники можуть контролювати процес переміщення та навантаження контейнерів за допомогою комп'ютерів з відстані кількох сотень кілометрів.

Варто зазначити, що під час цього візиту компанію Ма Іньцзю склали понад 30 тайванських студентів, багато з яких уперше відвідали материковий Китай.

Відгуки студентів говорять про те, що вони горять бажанням «поділитися реальними враженнями від подорожі зі своїми друзями та близькими, щоб спонукати їх також приїхати подивитися на ці місця, що стрімко розвиваються і повні перспектив».

Print Friendly, PDF & Email