Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, перший заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Відповідаючи на питання ведучої, чи веде «Батьківщина» перемовини із певними українськими олігархами та чи відбувається фінансування партії окремими людьми, гість програми зауважив, що «Батьківщину» намагалися прив’язати не до одного українського олігарха.

«І в кінцевому варіанті усі шляхи вели до Президента, до його кабінету, де і з’являлися всі олігархи. Чи були із кимось перемовини? Давайте конкретно. З Ахметовим – ви лиш подивіться на наші голосування, де я, Тимошенко та усі інші заявляємо, що «Роттердам+», на якій заробив Ахметов і оточення Порошенка – це найбільша корупційна схема, яка тільки може бути», – наголосив народний депутат.

Щодо перемовин з Коломойським, Сергій Соболєв зазначив, що у цьому немає ніякого сенсу, адже зараз він не олігарх.

«Знаєте, коли нам хотіли прив’язати Коломойського, у мене завжди виникало питання: після рішення лондонського суду про арешт майна Коломойського, це олігарх сьогодні? І я думаю, що сьогодні ключове питання для Коломойського – як відстояти свої інтереси в лондонському суді»,– заявив нардеп.

Якщо ж говорити про зв’язок із Фірташем, Соболєв додає, що це також неможливо.

«Адже ви пригадайте, хто разом із Януковичем посадив Тимошенко. Хіба не Фірташ? Який пішов на угоду з Азаровим, а потім Порошенко їздив до нього. Тому те, що сьогодні відбувається – це формування зовсім інших еліт», – зазначив Сергій Соболєв.

Print Friendly, PDF & Email