Колишній прем'єр-міністр Росії Михайло Касьянов вважає, що Володимир Путін втратить владу протягом максимум наступних півтора року. Про це в четвер, 15 грудня, пише BILD з посиланням на Касьянова.

"Путін зможе утримувати президентське крісло максимум до березня 2024 року, коли в РФ відбудуться вибори. Однак є й інший варіант, коли Путін складе повноваження вже за півроку", - сказав він.

За словами екс-глави уряду Росії, Путін може залишити свою посаду ще до завершення президентського терміну. Це може статися, якщо Росія зазнає поразки у війні проти України.

"Тоді його посаду обійматиме прем'єр-міністр РФ, який за законом буде зобов'язаний провести позачергові президентські вибори протягом трьох місяців", - пояснив Касьянов.

Водночас він не виключає, що в такому разі Путін заздалегідь призначить на посаду прем'єра "потрібну" йому людину.

Також Путін може бути усунений від влади після завершення його президентського терміну у 2024 році.

"Це обов'язково відбудеться, тому що чинний режим у РФ вже руйнується зсередини. Режим розповзається. Люди мріють - вся вертикаль, особливо московська, федеральна вертикаль - вони мріють про те, щоб якнайшвидше це все розповзлося, і вони розбіглися по кутах, сховалися від можливої відплати кожному з них. Тому доля режиму вирішена заздалегідь - це питання часу: це буде через півроку, через рік чи через півтора", - сказав Касьянов.

Print Friendly, PDF & Email