Мер Києва Віталій Кличко розповів, як у 2019 році будуть розподілені бюджетні кошти та на які сфери виділять найбільше грошей. Про це повідомляють на сайті КМДА. Мер столиці підводив підсумки роботи адміністрації за 2018 рік та поділився планами на наступний.

«Кошторис столиці зросте. Доходи бюджету заплановані у розмірі понад 57 млрд грн. Ми продовжимо глобальний ремонт доріг, оновлення інфраструктури, реконструкцію дитсадків та шкіл, відновлення київських парків, скверів, туристичних об’єктів і публічних просторів столиці», – заявив Кличко на зустрічі з журналістами. 

Наступного року рекордну суму коштів  – 17,9 млрд грн (що складає майже третину бюджету) планують виділити на освіту. За рахунок освітньої державної субвенції, планується підвищити зарплату освітянам. Відповідно, збільшать фонд заробітної плати з нарахуваннями на 20,6 % у порівнянні з минулим роком.

Крім того наступного року місто планує будівництво одного садочка з нуля – у Святошинському районі – та повну реконструкцію 7 садків і 5-ти шкіл.

На охорону здоров’я наступного року  відведено 10,7 мільярди гривень. У місті продовжать  поетапне впровадження реформи охорони здоров’я, яка базується на принципі фінансування медичних послуг за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

На розвиток транспортної інфраструктури Києва спрямують 6,9 мільярдів гривень. «Зокрема, це і фінансування будівництва станцій метро на Виноградар, і кошти на добудову Подiльсько-Воскресенського мосту. Плануємо повну реконструкцію Київського фунікулера», – сказав мер.

Ще близько 1,5 млрд гривень, у тому числі з урахуванням субвенції з Держбюджету, закладено на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг у столиці. Кличко також підкреслив, що на 2019 рік припаде активна фаза відновлення Шулявського шляхопроводу.

Print Friendly, PDF & Email