Мирова угода з «Нафтогазом» і укладення договорів на поставку газу в Київ дозволить в найближчі дні відновити поставки гарячої води. Про це на телеканалі «Київ» заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє УНІАН.

«Нафтогаз» відмовлялася підписувати з містом договір без попоредньої оплати компанією «Київенерго» боргів. Загальна сума боргу склала 1,2 мільярди гривень. За словами мера місто не могло собі дозволити віддати таку суму, оскільки велика кількість інших проектів (дитячі садки, школи, дороги) поребують фінансування. 

Кличко зазначив, що господарський суд міста Києва затвердив мирову угоду між комунальним підприємством «Київтеплоенерго» і НАК «Нафтогаз України». Предметом мирової угоди між комунальним підприємством «Київтеплоенерго» і НАК «Нафтогаз України» є боргові зобов’язання, які мають джерела для компенсації, наприклад, заборгованість споживачів. Штрафи, пені — списані і не є предметом врегулювання мирової угоди. 

Після отримання ухвали суду комунальне підприємство «Київтеплоенерго» укладає договори на поставку газу і почне процес відновлення послуги гарячого водопостачання для чотирьох районів Києва. Крім того місто зможе розпочати опалювальний сезон.

Print Friendly, PDF & Email