У Китаї 5 вересня стався сильний землетрус магнітудою 6,8 балів за шкалою Ріхтера. Землетрус став найсильнішим у китайській провінції Сичуань із 2017 року, повідомляє Reuters. За повідомленнями китайських державних ЗМІ, близько 250 осіб отримали поранення внаслідок стихійного лиха, десятки зазнали тяжких поранень, є загиблі.

Влада Китаю оперативно розпочала проведення рятувальної операції, до участі в якій залучили безпілотну авіацію та систему космічних супутників.

Супутники можуть надавати швидкі та точні дані зображень дистанційного зондування та метеорологічну інформацію в міру необхідності. Служби даних забезпечують різну інформаційну підтримку для надання допомоги в разі стихійного лиха.

За словами репортера Global Times, після землетрусу Управління зв’язку провінції Сичуань і Департамент з надзвичайних ситуацій негайно запустили відповідні заходи за протоколом безпеки зв’язку в надзвичайних ситуаціях і терміново відправили безпілотник Scorpion компанії Tengdun Science and Technology в постраждалий район для виконання рятувальних робіт.

Після отримання всіх погоджень оператор дронів Tengdun Technology швидко завершила розгортання БПЛА та його підготовку до польоту, а також в екстреному порядку здійснила координацію повітряного простору за активної підтримки відповідних відділів управління авіацією КНР.

О 17:00 в аеропорту Цзигун Фенмін злетів двохвостий безпілотний літальний апарат Tengdun з фотоелектричною розвідувальною капсулою та телеметричним обладнанням. Через 1 годину 40 хвилин безпілотник пролетів над районом епіцентру землетрусу та розпочав широкомасштабний огляд зони НС, виконавши завдання щодо відновлення зв’язку з населенням, оперативно відновив роботу аварійно-рятувального управління та мобільний зв’язок для постраждалих людей. Мобільні телефони в зоні НС були підключені до мережі зв’язку через базову висотну станцію дрону, забезпечуючи голосові та SMS-послуги в реальному часі.

Двохвостий БПЛА Scorpion, що використовується для ліквідації наслідків землетрусу, має максимальний час польоту 35 годин, максимальну дальність польоту 7000 кілометрів та максимальну стелю 10 000 метрів. Відмінні авіаційні характеристики забезпечують достатню гарантію для розгортання та великомасштабної роботи з налагодження зв’язку в надзвичайних ситуаціях, а також роблять реальністю швидке реагування, міжрегіональну та безперебійну авіаційну підтримку. Подвійний двигун значно підвищив надійність системи та безпеку польотів БПЛА, дозволяючи дрону зберігати значні переваги з точки зору можливості розгортання над плато та морем, а також адаптації до складних метеорологічних умов та у складному географічному середовищі.

Конфігурація здвоєних генераторів гарантує, що БПЛА може забезпечити достатнє живлення для повної базової повітряної станції Netcom або інших навантажень місії.

Вищевказані характеристики також роблять двохвостий БПЛА Scorpion особливо підходящим для використання у сфері екстреного зв’язку.

Print Friendly, PDF & Email