Влада Китаю заявила про намір розробити ефективне законодавство, яке дозволить запобігти можливості проведення незаконних дослідів в області генетики. Про це заявило міністерство науки і технологій КНР у відповідь на результати розслідування щодо експерименту вченого Хе Цзянькуя з народженням близнюків з генетично модифікованих ембріонів.

«Міністерство науки і технологій виступає рішуче проти цієї ситуації», — йдеться в опублікованій на сайті відомства заяві. Як повідомляється, «науково-технічна діяльність біолога була припинена».

«Міністерство науки і технологій спільно з відповідними департаментами намір сприяти вдосконаленню існуючих законів і нормативних актів [для запобігання виникнення подібних ситуацій]», — наголошується в заяві.

Відомство також заявило про те, що буде і далі «підтримувати і заохочувати дослідників проводити наукові експерименти відповідно до закону».

Нагадаємо, що китайський учений, який створив перших в світі «генетично відредагованих» дітей, був звільнений керівництвом Південного університету науки і технологій. 

Джерело ТАСС

Print Friendly, PDF & Email