Повномасштабне вторгнення російського агресора завдало сильного удару по всіх сферах життя українців. Звичайно, колосально постраждала й економіка нашої держави, а з нею і лісова та деревообробна галузі. Проте Українська універсальна біржа продовжує працювати, а ринок деревини, попри всі труднощі сьогодення, розвиватися.

Так, з початку воєнного стану, на біржі було проведено 3197 торгів необробленою деревиною, в яких взяти участь понад 2950 учасників. Завдяки торгам підприємства принесли державному лісовому господарству понад 10 млрд грн доходу.

Навіть протягом I кварталу 2023 року на Українській універсальній біржі акредитовано понад 500 нових підприємств, що вже позитивно вплинуло на конкуренцію.

«Збільшення кількості учасників торгів це вкрай важлива і позитивна тенденція, адже основою ринку є конкурентне середовище. Саме на конкурентних торгах формується справжня ринкова ціна на ресурс. Відтак продавці можуть вигідно реалізувати свій товар, а покупці придбати деревину необхідної породи та якості. Ми й надалі будемо залучати нових учасників та створювати для них зручні умови проведення торгів, які є відкритими та прозорими. В наш час нам вкрай необхідно підіймати економіку країни й всіма силами наближати Перемогу!», - наголосив директор ТОВ «УУБ» Сергій Гладкий.

Print Friendly, PDF & Email