ГС «Асоціація деревообробних підприємств України», до складу якої входять компанії, що працюють у деревообробній галузі та суміжних сферах, вітає нових членів спілки. Нещодавно до об’єднання долучилися потужні підприємства ТОВ «Вудленд» та ТОВ «Вершина Карпат». Разом із вище перерахованими компаніями асоціація налічує вже 85 членів з різних куточків нашої країни. Поступово їх ставатиме більше, переконаний Павло Васильєв, Голова ГС «АДПУ»:

«Головним завданням нашої громадської спілки є формування сприятливих умов функціонування деревообробної галузі, це й розвиток цивілізованих відносин на ринку деревини, питання зовнішньоекономічної діяльності, податкові аспекти тощо. Ми впевнені, що такий підхід, а саме консолідація досвіду та зусиль представників галузі принесе нам необхідні результати. Ми вже це спостерігаємо та будемо рухатися далі».

Нагадаємо, ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» - це добровільне неприбуткове об’єднання підприємств, осіб, аналітиків та науковців лісопромислової галузі з усієї території України. Спільно компанії-члени ГС «АДПУ» забезпечують роботою понад 12 000 фахівців галузі, а реалізація їх продукції проходить у більш ніж 35 країн світу.

Print Friendly, PDF & Email