Українські війська збільшили темп наступальних дій і незначно просунулися в районі кордону Донецько-Запорізької області.
Українські військові просунулися в район Роботиного, а також просуваються вздовж лінії російських укріплень у Вербовому Запорізської області. Про це у вівторок, 5 вересня, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Зазначається, що українські війська просуваються на заході Запорізької області.

"Геолокаційні дані свідчать, що російські війська завдають ударів по українських позиціях на північний захід і захід від Роботиного. Це вказує на те, що українські сили просунулися у цьому районі. Хоча раніше російські війська стверджували, що вони його контролюють", - вказують аналітики.

В ISW припускають, що ЗСУ просуваються вздовж лінії російських укріплень, які пролягають уздовж Роботиного.

"Українські військові джерела також підтвердили, що українські сили досягли успіху в напрямку Роботине-Новопрокопівка на південь від Оріхова, а також повідомили, що українські сили проводять успішні наступальні операції на південь від Бахмута", - вказують аналітики у звіті.

Також в Інституті припускають, що контрнаступальні операції на кордоні Донецької та Запорізької областей були вдалими.

"Українці затиснули частини 7-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії РФ і не дозволили їм передислокуватися на критичні ділянки фронту в західній частині Запорізької області", - вказують спеціалісти.

Print Friendly, PDF & Email