Рідна їй людина пішла добровольцем після початку повномасштабного вторгнення. Хлопець вратив життя у боях під Соледаром.

Українська співачка Ірина Федишин розповіла про свого брата Романа, який взимку загинув під Соледаром. Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Так, за словами артистки, вона із сім'єю вирішила поки не розповідати бабусі про смерть близької людини, адже бояться, як вона на це відреагує. Також виконавиця зазначила, що його тіло з фронту так і не вдалося забрати.

"Ви мене запитували, чи вдалося забрати тіло. Тіло забрати не вдалося... Ми чекаємо... Також ми не говоримо бабусі, якій 83 роки, що він загинув, бо боїмося, як вона це перенесе. Хоча вона вже кілька разів запитувала про нього. Він був її улюбленцем. Я розумію, що у неї є право знати, але є просто страх, як вона перенесе цю звістку. Але вона багато молиться, і я думаю, що молитва – це зараз те, що йому потрібно", – розповіла Ірина Федишин.

Крім того, виконавиця додала, що передасть на фронт бронежилет покійного брата.

"Зараз у мене є пам'ятний бронежилет мого брата, який загинув за Україну. Він деякий час його носив на початку, а потім йому вже видали у військовій частині, і він його повернув. Зараз ми відправимо його одному із захисників", – підсумувала вона.

Print Friendly, PDF & Email