Міністр закордонних справ Ірландії Саймон Ковні заявив, що його країна підтримує якнайшвидший вступ України до ЄС. Про це 9 листопада повідомило видання Bild.

"Багато українців мотивує мрію про інше майбутнє. Таке майбутнє у нас є в ЄС сьогодні, з погляду миру, стабільності, процвітання, демократії та всього, що з цього випливає", - наголосив глава ірландського МЗС.

За його словами, Україна, яка нині буквально бореться за своє виживання проти військової наддержави, "має можливість сподіватися на повне членство в ЄС, а не на якесь часткове членство або угоду про сусідство".

Ковні впевнений, що окрім України, від розширення мають виграти й інші країни, такі як балканські держави чи колишні радянські республіки Молдова та Грузія.

Нагадаємо, 23 червня Рада ЄС надала Україні статус кандидата на вступ до Євросоюзу.

Щоб стати повноцінним членом об'єднання Київ має провести низку антикорупційних реформ та змін у судовій та правоохоронних системах, а також узгодити деякі закони з європейськими.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email