Саудівські чиновники заявили американським колегам з посиланням на власні розвіддані, що Іран готовий вчинити напади як на їхнє королівство, так і на іракське місто Ербіль.

Саудівська Аравія попередила США про те, що Іран готується "найближчим часом" вчинити напад на неї та Ірак, тому що так він прагне відвернути увагу населення від антиурядових протестів, що тривають більше місяця. Про це The Wall Street Journal повідомили чиновники Саудівської Аравії та США.

Повідомляється, що саудівські чиновники заявили американським колегам із посиланням на власні розвіддані, що Іран готовий здійснити напади як на їхнє королівство, так і на іракське місто Ербіль, намагаючись відвернути увагу від внутрішніх протестів, що вирують у країні з вересня.

У відповідь на попередження Саудівська Аравія, США та низка інших сусідніх держав підвищили рівень бойової готовності своїх збройних сил, а в Раді національної безпеки Білого дому підтвердили, що стурбовані інформацією та готові відповісти на напад з боку Ірану.

"Ми стурбовані картиною загрози і перебуваємо в постійному контакті через військові та розвідувальні канали із саудитами. Ми без вагань діятимемо на захист наших інтересів та партнерів у регіоні", - зазначив співрозмовник WSJ.

З кінця вересня Іран вже атакував північний Ірак десятками балістичних ракет і безпілотників, один з яких був збитий американським військовим літаком, коли той прямував до міста Ербіля, де базуються війська США.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email