Народний депутат Мустафа Найєм не виключає можливості підтримати кандидатуру соліста групи «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука на посаду Президента України. Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів. Найєм посприяє в реалізації політичних амбіцій артиста, якщо той буде боротися за пост голови держави від партій «Самопоміч», «ДемАльянс» і «Сила людей».

«Вакарчук ще не заявив про те, що він йде на вибори. Тут не треба будувати якісь підкилимні ігри, це дуже проста історія – він повинен сказати: «Я йду». Після цього можна про щось говорити і щось планувати», – повідомив парламент арій.

Нагадаємо, що сайт «Обозреватель» минулого тижня опублікував результати власного опитування, яке показало, що Вакарчук є фаворитом президентської кампанії.

Такоє українці вкрай критично оцінюють діяльність центральних органів влади. Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром соціальних досліджень «Софія»: 78,8% опитаних тією чи іншою мірою не схвалюють роботу Петра Порошенка на посаді Президента України. За чотири місяці кількість його критиків збільшилася на 2%.

Рівною мірою критично характеризується діяльність Кабінету Міністрів: роботу уряду «категорично не схвалюють» або «скоріше не схвалюють» 81,1% респондентів. Особливе невдоволення викликає робота парламенту. Діяльність Верховної Ради «категорично не схвалюють» або «скоріше не схвалюють» 87,5% опитаних. При цьому «категорично не схвалюють» роботу парламентаріїв – 59,9% респондентів.

Print Friendly, PDF & Email