У Раді зареєстрований законопроект про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання статусу учасника бойових дій медичних працівників (№2341).

Про це на своїй сторінці в Facebook написала автор законопроекту, нардеп від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

«В Україні тисячі медичних працівників , які рятували та продовжують рятувати життя нашим захисникам на лінії розмежування. Але, попри свій величезний вклад в обороздатність держави, ці люди чомусь не отримують статусу учасника бойових дій. В той же час, посадові особи органів державної влади, наприклад, прокуратури, подекуди отримують даний статус всього за декілька годин перебування в зоні ООС. Ідею виправити цю нерівність мені подав голова Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев. Розуміючи важливість роботи медичних працівників на фронті, я зареєструвала відповідний законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання статусу учасника бойових дій медичним працівникам», який покликаний вирішити дану проблему», — написала вона.

Print Friendly, PDF & Email