Заступник голови Федеральної служби з військово-технічного співробітництва РФ Володимир Дрожжов заявив, що Індія фактично заморозила переговори з Росією про купівлю гелікоптерів Ка-226Т, незважаючи на те, що РФ готова передати технології та локалізувати їх виробництво на індійських заводах. Про це повідомляє Інтерфакс.

"На жаль, переговори з індійськими партнерами щодо рівня локалізації виробництва вертольотів Ка-226Т практично заморожені", – зазначив він.

Дрожжов розповів, що міністерство оборони Індії не влаштував рівень локалізації, який був запропонований спільним підприємством, а саме російська сторона запропонувала 70% локалізації виробничих потужностей зосередити в Індії.

За його словами, зараз очікується рішення Делі щодо продовження переговорного процесу. Індії запропонували закупити багатоцільовий Ка-226Т уже в готовому вигляді, але конкретного рішення щодо цього варіанта поки що немає.

Як пише видання, угоду РФ та Індії про співпрацю в галузі авіабудування було підписано у 2015 році. Документом передбачалося, що холдинг Вертолеты России організовує постачання і локалізацію в Індії 200 машин Ка-226Т і їх модифікацій, 140 вертольотів планували виробляти на потужностях в Індії. Разом з тим контракт загальною вартістю мільярд доларів досі не укладений.

Print Friendly, PDF & Email