Засновник компанії SpaceX Ілон Маск вважає, що з 70-відсотковою ймовірністю зможе відправитися в політ на Марс. Про це 47-річний винахідник заявив в інтерв’ю інтернет-сайту Axios, опублікованому в неділю, 25 листопада, передає DW.

Інвестор припустив, що подібна експедиція з залученням нових багатоцільових ракет-носіїв, що розробляються SpaceX, стане можлива вже через сім років, причому вартість квитка для одного космічного туриста не перевищить кількох сотень тисяч доларів.

«Ми нещодавно зробили кілька відкриттів, які дуже надихають мене. Я чітко знаю, що потрібно робити. Я говорю про можливість перебратися туди», — підкреслив Ілон Маск.

При цьому розробник визнав, що вірогідність загинути на Марсі вища ніж на Землі. Він не виключив, що смерть може настати ще на етапі польоту у відкритому космосі. Якщо ж цього не станеться, все одно доведеться «не покладаючи рук працювати, будуючи базу» на Червоній планеті,  додав Маск.

При цьому підприємець висловив упевненість, що, незважаючи на всі труднощі, без сумніву відправився б у подібну експедицію: «Є ж альпіністи. На Евересті постійно хтось гине. Для них це свого роду виклик».

Нагадаємо, що 10 грудня має бути запущено вакуумний тунель для швидкісного переміщення Hyperloop, розроблений компанією Ілона Маска.

Print Friendly, PDF & Email