Несподівано Тимошенко втратила лідерство і дивно перебуває в тиші. Порошенко на всіх парах піднімається, все більше обіцяє, однак не говорить про механізми досягнення результатів. Відкриттям стає Зеленський, він лідер серед віртуальних симпатій і як протесний вибір електорату, так звана капіталізація голосів «проти всіх», однак програє там, де реальність бере гору.

Відкриттям є Ігор Смешко, саме він входить до трійки найбільш бажаних «нових облич», за яких будуть голосувати українці на виборах.

Про це йдеться в нещодавно опублікованих результатів КМІС щодо рейтингів кандидатів в президенти.

Запит на оновлення у владі відчувався давно. Про це повідомляли соціологи ще раніше і говорили про високий запит на «нові обличчя». Українців не влаштовують ті що при владі і навіть ті що в опозиції, вони абсолютно дискредитували себе та показали свою професійну непридатність.

Раніше Ігор Смешко висловлювався щодо альтернативних шляхів що, зможуть привести до врегулювання конфлікту на Донбасі. «Альтернатива мінським домовленостям є і завжди була. Але керівництво України дотепер не має проактивної власної позиції, а йде за сильними країнами, котрі не бачать агресії Росії проти України, не бачать неоголошеної війни в центрі Європи», — заявив Смешко.

«Мінський формат» був в певній мірі вимушений, каже Смешко, оскільки іншого дієвого формату не було. Однак чому ми не вимагаємо виконання Будапештського меморандуму? Це одна з альтернатив яка може бути дієвою та ефективною. Натомість влада зважає на думку інших і не випрацьовує своєї позиції.

Поява Ігора Смешко в рейтингу і в першій трійці «політиків нового покоління» пояснюється тим, що суспільство є обережним щодо молоді, і ставить на «фактор досвіду», знань, та системним баченням керівництва країни, зазначають експерти.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email