Радник міністр внутрішніх справ Антон Геращенко розповів про втрати росіян від обстрілу станції Брилівка (Херсонщина) завдяки HIMARS.

Про це Геращенко написав у своєму Facebook.

«У ніч із п’ятниці на суботу високоточним ударом HIMARS було знищено залізничний ешелон із більш ніж 40 вагонів, що прибув із Криму з живою силою, технікою та боєприпасами на залізничну станцію Брилівка, Херсонської області. В результаті жива сила перетворилася на вуглинки, техніка на купи металобрухту, а БК злетів у повітря», — повідомив радник глави МВСУ.

За інформацією Геращенка, було вбито близько 80 росіян, ще 200 — поранено.

«Також, за даними розвідки, загинули всі машиністи та інженери компанії «Російські залізниці», які здійснювали транспортування військового вантажу з Криму до Херсонської області», — додав радник міністра.

Нагадаємо, перед обстрілом росіяни привезли на станцію в Брилівці боєкомплекти і техніку. За інформацією депутата облради Сергія Хланя, від попадання ЗСУ було все знищено.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email