В будівлі мерії Києва представники Національного корпусу Київ побили депутата міськради Сергія Гусовського. Відповідне відео з‘явилось на фейсбуці організації з надписом «Зустріли депутата Гусовського так, як він цього заслуговує».

Внаслідок чого депутат отримав «хімічні опіки обох очей. Бачить погано», сказав помічник Гусовського Володимир Анфімов в коментарі Економісту.
Однак згодом на сторінці Національного корпусу Київ повідомили, що «напад на Гусовського здійснив НЕ Національний корпус, але в нас теж є багато питань до цієї людини», — йдеться в повідомленні.

Частину нападників затримано. Внаслідок нападу на депутата міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про перенесення сесії, яка мала розпочатись цього ранку.

«У нас сьогодні сталася неприпустима ситуація. Перед початком засідання побили депутата Київради Сергія Гусовського. Його облили зеленкою, збили з ніг і витягли на вулицю. Зараз депутат в лікарні. Також влаштували безлади на першому поверсі будівлі», – зазначив мер Києва Віталій Кличко.

Сергій Гусовський був виключений з партії «Самопоміч» через голосування за земельні питання, які в партії вважали нібито корупційними. Внаслідок чого, колеги Гусовського з фракції теж вийшли з неї та створили нову групу під назвою «Київська команда». В «Київській команді» повідомили, що напад стався перед голосуванням за питання створення еко-парку Осокорки і розірвання інвестдоговору з компанією, яка хоче побудувати ТРЦ на Поштовій.

Print Friendly, PDF & Email