Це вже друга партія дронів Vector для української армії, профінансована урядом ФРН, повідмляють у ГУР Міноборони.
Українські розвідники отримають 105 безпілотників Vector у межах контракту Міністерства оборони України з німецькою компанією-виробником БПЛА Quantum-Systems GmbH. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Повідомляється, що це вже друга партія дронів Vector для української армії, профінансована урядом ФРН. У серпні 2022 року Україна замовила та отримала 33 німецькі БПЛА цієї ж моделі, і вони засвідчили свою високу ефективність на полі бою.

"Для початку роботи з безпілотником Vectorдостатньо двох хвилин: "пташка" у зібраному вигляді має розмах крил 2,8 метра та запускається з руки", - повідомляють розвідники.

БПЛА Vector оснащений електрооптичним та інфрачервоним сенсорами, що дозволяє цілодобово виявляти ворожі цілі, а міцна конструкція безпілотника нівелює вплив погодних факторів. Швидкість - до 72 км/год. Тривалість одного польоту - 120 хвилин.

"Завдяки захищеним каналам передачі даних Vectorпід час бойових місій здатен у режимі реального часу транслювати відео на наземні станції.Безпілотник оснащений розширеними можливостями штучного інтелекту для аналізу даних: вбудовані алгоритми дозволяють автоматично ідентифікувати об’єкти й одразу передавати критично важливу розвідувальну інформацію на землю", - йдеться у повідомленні.

Print Friendly, PDF & Email