Прем’єр Володимир Гройсман мав телефонну розмову із головою Закарпатської облдержадміністрації Геннадієм Москалем після обурливих слів на адресу міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Про це глава уряду написав у Twitter.

За словами Гройсмана, він запропонував Москалю «знайти сили публічно вибачитися перед Супрун за образливі слова». Він наголосив, що така поведінка неприпустима ані для чиновника, ані для чоловіка.

«Зранку мав телефонну розмову з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Сказав, що вважаю: він має знайти сили публічно вибачитися перед в.о. МОЗ Уляною Супрун за образливі слова на її адресу. Така поведінка неприпустима для високопосадоця і мужчини та не прикрашає чоловіків», — заявив прем’єр.

Як відомо, 22 лютого закарпатський губернатор Закарпаття назвав в.о. глави МОЗ Уляну Супрун «еб***тою», заявивши: «скільки ми можемо дебілів в уряді терпіти!?». Таку реакцію викликали слова останньої про те, що вакцини від кору, передані Угорщиною Закарпаттю, контрабандні. Після цього у Кабміні зажадали відставки Москаля.

Print Friendly, PDF & Email