Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман завтра, 28 січня, відвідає з візитом Норвегію. Візит покликаний сприяти зміцненню українсько-норвезького співробітництва у політичній, торгово-економічній, інвестиційній та інших сферах, налагодженню прямих контактів між представниками ділових кіл двох країн, передає Урядовий портал. Однією з центральних подій візиту стане Українсько-норвезький бізнес-форум.

Сам політик зазначив, що темою переговорів стане розширення співпраці між країнами.  «Під час міжнародних зустрічей економіка і бізнес є великим компонентом. В понеділок я буду перебувати в Осло (Норвегія), будемо обговорювати подальші можливості співпраці», — сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що для України зараз питання залучення інвестицій є одним з пріоритетів. Його реалізація – у створенні умов для інвестування. «Умови ведення бізнесу дуже важливі. Бізнес має відчувати себе захищеним. Для мене пріоритет – створення нормального бізнес-середовища, адже саме бізнес створює нові робочі місця, новий продукт або послугу. Влада має не заважати, а створювати умови для розвитку», — зазначив Володимир Гройсман.

Print Friendly, PDF & Email