Генеральна прокуратура України зареєструвала кримінальне провадження 420190000000002413 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 365 (Перевищення влади або службових повноважень), які вбачаються в діях директора Державного бюро розслідувань Романа Труби.

Про це повідомляє видання Резонанс 19 листопада 2019 року із посиланням на адвоката Надію Корінну та витяг із Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У ЄРДР коротко викладено обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення: «Директор Державного бюро розслідувань, перебуваючи у приміщенні , очолюваного ним органу, 18.10 2019 року у робочий час вчинив дії, які виходять за межі наданих йому повноважень, а саме тринадцятьом переможцям голосування щодо відбору на вакантні посади членів Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань публічно висловив протиправну вимогу відмовитися від відповідного призначення із погрозою притягнення до кримінальної відповідальності у разі відмови. Вказані дії завдали істотної шкоди охоронюваним правам, інтересам громадян, а також державним та громадським інтересам».

Органом досудового розслідування визначено ГПУ.

Print Friendly, PDF & Email