Особи, які подали прохання про надання статусу біженця в ФРН будуть зобов’язані активно сприяти перевірці їх клопотань про надання притулку, передає DW. Відповідний законопроект парламент Німеччини прийняв у четвер, 8 листопада. Це рішення підтримали правляча коаліція, а також ліберальна Вільна демократична партія і праві популісти з «Альтернативи для Німеччини». Проти виступили представники Лівої партії та «Союзу-90».

Зміна полягає у тому, що раніше обов’язок співпрацювати з Федеральним відомством з міграції та біженців існував тільки при подачі клопотання про надання притулку, але не при подальшій перевірці правомірності вже прийнятого рішення про визнання статусу біженця.

Однак після прийняття закону, навіть ті, хто вже отримав відповідний статус, при перевірках, які можливі протягом трьох років, повинні всіляко співпрацювати з владою і надавати на їх запит необхідні документи. В іншому випадку мігрантам загрожують грошовий штраф або тюремне ув’язнення.

Після вступу закону в силу влада зможе перевірити, чи є правильними видані спочатку рішення. До 2020 року планується повторно вивчити майже 800 тисяч рішень про надання притулку.

Print Friendly, PDF & Email