Член колегії МВС, народний депутат Антон Геращенко повідомив, що за гумористом, кандидатом в президенти Володимиром Зеленським могли стежити представники українських спецслужб або журналісти.

Зеленський передав правоохоронцям фотографії та відео, на яких відображені стежили за ним автомобілі, розповів політик в програмі Бацман на телеканалі 112 Україна.

«… Володимир Зеленський подав заяву до Національної поліцію про те, що, за його даними, коли він перебував у місті Одеса та в місті Київ, за ним постійно слідували автомобілі з номерами, яких не існує, тобто підроблені номери», — зазначив співрозмовник .

Нардеп додав, що «в одному випадку в Одесі була затримана машина, була викликана патрульна поліція». «Особи, що знаходяться в цій машині, замість того, щоб пред’явити документи, закрилися … на думку Зеленського, за ним стежать співробітники правоохоронних органів України», — заявив Геращенко.

«… внесли слідчі Національної поліції це в єдиний реєстр кримінальних правопорушень, будуть допитані особи, вивчено, що це за автомобілі, звірені номера, які були … І я хочу сказати, що це тривожний дзвіночок …», — сказав народний обранець.

«Це можуть бути і представники спецслужб українських, які, на жаль, грішать іноді тим, що хочеться більше знати про те, що знати не потрібно. Друге, це можуть бути журналісти …», — зазначив він.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email