«Газпром» скоротив програму фінансування будівництва газопроводу в обхід України на 2018 рік на 22 млрд рублів (335 млн доларів). Таким чином була виправлена ​​інвестиційна програма компанії від 20 грудня 2017 року.
Про це повідомляє УНІАН з посиланням на документи «Газпрому».

В даний момент загальний обсяг інвестицій на 2018 рік у газопотік з Росії в Євросоюз через нейтральні води на півночі Європи і територію Данії, Швеції, Німеччини та інших країн становить 114 млрд рублів (1,7 млрд доларів).

У компанії пояснюють це зміною пріоритетів фінансування.

«Коригування параметрів інвестиційної програми на 2018 рік пов'язана, зокрема, зі збільшенням обсягу інвестицій в пріоритетні проекти« Газпрому »в області транспортування і зріджування природного газу (СПГ). Серед них - розвиток газотранспортної системи в Північно-Західному регіоні Росії і будівництво комплексу з виробництва, зберігання і відвантаження СПГ в районі компресорної станції «Портова», - говорилося в прес-релізі.

Раніше глава «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що компанія не буде зупиняти будівництво транзитного газопроводу, який йде в обхід України, навіть незважаючи на погрози США застосувати інструменти для збереження енергетичної безпеки європейських країн.

Print Friendly, PDF & Email