Після 19 років роботи з посади йде виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький. “Час роздавати і час збирати себе”, – написав він у Facebook поділився оголошенням фонду “Відродження” щодо пошуку нового виконавчого директора. Останній термін подання документів для претендентів – 15 травня 2017 року, а початок роботи – осінь 2017 року.

Фонд «Відродження» — найстаріша та одна із найзаможніших благодійних організацій в Україні. Була заснована у квітні 1990 року у Києві, де й знаходиться її центральний офіс. «Відродження» входить до створеної американським фінансистом Джорджем Соросом мережі Фундацій Відкритого Суспільства, що складається з національних і регіональних фондів у понад 30 країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу.

Джорж Сорос відомий світу не лише як благодійник та «експортер» демократії, а і як один із найжорсткіших політичних лобістів та організатор «оксамитових революцій» й спонсор легалізації у США марихуани.

203 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email