Від терактів, спланованих Росією, під час президентських і парламентських виборів в нашій країні ми не застраховані. І багато що в цій ситуації залежатиме від нового оточення В. Путіна. Таку думку висловив очільник правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко у коментарі каналу «24».

«Якщо конфлікт між Заходом і Росією розвиватиметься, а в оточенні Путіна домінуватиме партія війни, то ризики терактів будуть вищі. Багато що залежатиме від поведінки російських спецслужб і тих, хто буде курирувати українське питання: яку стратегію вони оберуть», – переконаний політолог.

За його словами, якщо постраждають громадяни із західних країн, як було 2014 року зі збитим росіянами літаком MH17, це викличе хвилю негативних емоцій.

«Теракт проти екс-російського розвідника Скрипаля в Солсбері сколихнув Велику Британію, її еліти і призвів до сильного сплеску русофобії – до путінського режиму і загострення відносин з РФ. Якщо в Україні відбудеться серйозний теракт, де постраждає багато мирних жителів, то викличе теж сплеск негативного відношення до Росії і нову хвилю санкцій. Але як буде насправді, ніхто не може поручитися», – підсумував експерт.

Print Friendly, PDF & Email