В повідомленні, яке опублікував Facebook, вказується, що напад на соцмережу було зафіксовано 14 вересня, після чого почалося розслідування.

Повідомляється, до 25 вересня фахівці компанії змогли знайти уразливість, яка дозволяла атакувати акаунти користувачів. Як і передбачалося, вона пов’язана з функцією «Переглянути», яка дозволяє власникам акаунтів з’ясувати, як бачать його сторінку інші користувачі.

Усунути уразливість вдалося ще через два дні, після чого функція «Переглянути» була заблокована.

У компанії також зазначили, що кількість постраждалих акаунтів виявилося менше, ніж передбачалося раніше. Якщо спочатку йшлося про 50 мільйонів зламаних сторінок, то в результаті з’ясувалося, що їх було близько 30 мільйонів.

При цьому керівництво соцмережі підкреслило, що в ході атаки не були порушені Messenger, Messenger Kids, Instagram, WhatsApp, Oculus, Workplace, а також сторінки, які використовувалися для реклами.

У Facebook вказують, що співпрацюють з ФБР, яка бере участь у розслідуванні. При цьому федеральні агенти попросили компанію не повідомляти, хто саме міг бути причетний до кібератаки в інтересах слідства.

Print Friendly, PDF & Email