Група експертів International SOS and Control Risks склала рейтинг країн, в яких буде найбільш безпечно перебувати в разі Третьої світової війни. Про це повідомили Express.

Список найсприятливіших країн очолив Ліхтенштейн, площа якого не більше 160 кілометрів квадратних. З усіх країн світу це місце визнано найбільш безпечним в разі, якщо панівні країни надумають з’ясовувати стосунки.

У Ліхтенштейні велика кількість співробітників поліції і він межує з відносно мирними країнами — Австрією та Швейцарією.

До речі, в роки Другої світової війни Ліхтенштейн залишався нейтральним попри те, що туди з військової зони були вивезені сімейні реліквії.

Друге місце зайняла Гренландія. Її географічна віддаленість дозволяє вважатися особливо безпечною країною. Варто зазначити, що в нинішній час Гренландія відрізняється дуже низьким рівнем злочинності, що робить це місце подвійно безпечним.

Під час Другої світової війни Гренландія відокремилася від Датського королівства і зблизилася з США і Канадою. Після війни Данія повернула контроль над островом, однак скасувала його колоніальний статус. До речі, Гренландія — єдине державне утворення, яке вийшло зі складу Європейського союзу, хоча і зберігає статус асоційованої держави.

Трійку лідерів замикає Люксембург. Ця країна завжди відрізнялася своєю безпекою. Але крім цього, в цій країні добре розвинена система охорони здоров’я.

У показнику внутрішньої злочинності Люксембург також можна назвати безпечним. Найстрашнішим злочином там вважається кишенькова крадіжка, а значить можна сміливо відчувати себе в безпеці.

Четверте місце дісталося Ісландії. У цій країні немає власної армії і вона також відрізняється низьким рівнем злочинності, а значить буде хорошим місцем, щоб перечекати великий військовий конфлікт.

Як повідомлялося раніше, відеоролик про українську армію потрапив в список кращих рекрутингових відео в світі

 

Print Friendly, PDF & Email