Активіста Майдану Івана Бубенчика відпустили на поруки народних депутатів Андрія Денисенка і Олега Петренка. Таке рішення у четвер, 17 травня, прийняв Печерський райсуд Києва, повідомляє Кориспондент з посиланням на Укрінформ.

«Суд постановив у домашньому арешті відмовити… Визначити народних депутатів України Петренка Олега Миколайовича та Денисенка Андрія Сергійовича поручителями підозрюваного Бубенчика Івана Петровича», — зачитав рішення суддя Олексій Соколов.

Нагадаємо, сторона звинувачення наполягала на арешті активіста, однак адвокати просили суд відмовити в клопотанні прокуратури в повному обсязі.

Раніше суд заслухав заяви народних депутатів Олега Петренка, Андрія Денисенка, Семена Семенченка та Володимира Парасюка про готовність стати поручителями.

Сторона звинувачення також намагалася долучити до справи матеріали із ЗМІ, в яких цитували пряму мову Івана Бубенчика, який заявляв, що не визнає рішення суду і не буде виконувати рішення про обрання запобіжного заходу.

Своєю чергою, адвокат Ігор Коржук заявив, що такі дані подаються в обхід діючих норм КПК і такі докази не було належним чином представлено.

Print Friendly, PDF & Email