Український ведучий та блогер Олексій Дурнєв закликав українців не падати духом під час відключення електрики. Про те, як протриматись у непростий час, він розповів в Instagram.

Дурнєв заявив, що українці сильніші за це проблемне сьогодення.

"Знаю, це відчуття спустошення і злості виникає, коли ти тільки наколотив тісто для млинців, сів працювати за ноутбуком або зайшов у душ, а тут відключення світла, води та зв'язку не за графіком. Але я також розумію, що це швидкоплинне відчуття, що минає, і яке зовсім не робить нам погоди в серці. Бо воно сповнене любов'ю та вірою", - написав він.

Блогер зазначив, що відключення світла не зламають українців, які читають книжки під світлом лампи з акумуляторами, а українки піднімаються пішки на 35 поверх до косметолога.

"Такий новий рівень нашого спротиву демонструє впевненість у простій тезі: поглинання темрявою - це не відсутність світла, а злагода зі злом. Відключення світла легше пережити, якщо ви будете готові до нього. Купіть лампу на батарейках. Підключіть YouTube Premium і скачайте відео улюблених каналів, щоб дивитися їх офлайн. Їдьте до друзів, у яких є світло. Виходьте на вулицю, щоб прогулятися, поки не занадто холодно. Пограйте з собакою. Попередньо приготуйте чай у термосі. Ви і без мене це чудово знаєте, чого я бурчу. Ви великі молодці, тому що хоробро проходите черговий етап спротиву. Я знаю, що ми з усім упораємося, і обов'язково житимемо вільним, комфортним і безпечним життям. Без освітлення чудово видно зірки. І ці зірки - українці", - написав він.

Print Friendly, PDF & Email