Польсько-білоруський кордон є кордоном ЄС, а тому РП також несе відповідальність перед своїми європейськими союзниками, підкреслив глава Польщі.
Президент Польщі Анджей Дуда відреагував на слова Олександра Лукашенко, який дав завдання своїм чиновниками "налагодити стосунки з Варшавою". Зокрема, Дуда заявив, що якщо Мінськ справді хоче покращити відносини між країнами, то має припинити гібридні атаки з використанням мігрантів на польському кордоні. Про це у середу, 15 серпня, пише Польське радіо.

"Йдеться про сотні мігрантів, яких білоруський режим упродовж багатьох місяців намагається переправити до Польщі. Це не є жодним секретом, оскільки ми маємо відеодокази того, що ми небезпідставно називаємо гібридною атакою", - вказав Дуда.

Він же додав, що безпосередньо у перекидуванні мігрантів на бік ЄС бере участь білоруська влада і силовики.

"Представники білоруських служб, білоруські офіцери брали участь у витісненні мігрантів до лінії кордону", - зауважив президент.

Дуда додав, що польсько-білоруський кордон є кордоном ЄС, а тому Польща також несе відповідальність перед своїми європейськими союзниками.

Print Friendly, PDF & Email