Звірства росіян у Маріуполі можна порівняти з діями фашистів у Варшаві під час Другої світової війни. Про це у понеділок, 1 серпня, заявив президент Польщі Анджей Дуда відвідавши виставку «Варшава-Маріуполь — міста руїн, міста боротьби, міста надії», повідомляє Польське радіо.

«Фотографії драматичні, деякі навіть дуже, але настільки драматичним було те, що відбувалося тут у Варшаві під час Другої світової війни, зокрема під час Варшавського повстання, коли тут точилися бої, і коли німці безжально вбивали мирних жителів столиці. На жаль, агресія Росії проти України сьогодні так само безжальна», — сказав Дуда.

Виставка відкрилася на площі Пілсудського перед будинком командування гарнізону «Варшава».

«Наскільки схожі картини, наскільки однаково звірство тих, хто вбиває, знищує, руйнує життя безневинних людей», — сказав Дуда.

Він додав, що війна Росії проти України, як і кожна війна в історії, колись закінчиться, але відповідальні за звірства та масові вбивства українців мають бути покарані за свої злочини.

«Сьогодні це обов’язок цивілізованого світу. Мають бути створені відповідні трибунали, військові злочинці мають бути притягнуті до відповідальності», — додав він.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email