Свято польського війська 15 серпня присвячене Варшавській битві, коли польська армія, разом із військом Української Народної Республіки, перемогла більшовиків і зберегла незалежність молодої польської держави.
Завдяки захисникам України, які стримують російське вторгнення, щодня завдаючи болючих втрат нападнику, Польща сьогодні знаходиться у безпеці. Про це у вівторок, 15 серпня, заявив президент Польщі Анджей Дуда під час урочистостей із нагоди Дня Війська Польського, повідомляє PAP.

"За нашим східним кордоном вже півтора року триває повномасштабна війна. Брутальна російська агресія проти незалежної України несе смерть, біль і страждання. Це війна, якій, на жаль, досі не видно кінця", - сказав Дуда.

Він відзначив, що поляки з перших хвилин війні стали на бік України і допомагали у бротьбі із російськими загарбниками.
"Завдяки нашій допомозі Україна захистилася і продовжує боротися. А завдяки тому, що захисники України стримують російську навалу, Польща сьогодні є безпечнішою", - наголосив він.

Президент підкреслив, що майбутня безпека Польщі базується на на підтримці України.

"Якщо хтось цього не розуміє, якщо критикує нашу участь і підтримку, це означає, що він насправді нічого не розуміє. Він не розуміє, на чому базується безпека Польщі", - заявив він.

Print Friendly, PDF & Email