Ремонтно-відновлювальні бригади ДТЕК за тиждень з 6 по 12 лютого відновили електропостачання 90 тисяч споживачів у 95 населених пунктах Донецької та Дніпропетровської областей, які постраждали внаслідок обстрілівросійської армії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, світло повернули для 41 тис.сімей на Донеччині та 49 тисяч- на Дніпропетровщині.

"Майже рік енергетикам доводиться в умовах постійних обстрілів відновлювати зруйновані через війну електромережі. З 24 лютого минулого року вони відновили електропостачання вже для 6,8 млн домогосподарств. Енергетики відновлюють мережі, як тільки отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та ДСНС" ", - цитує прес-служба компанії генерального директора ДТЕК Мережі Олександра Фоменка.

У ДТЕК додали, що зараз критичною залишається ситуація на Одещині.

"Енергосистема області надзвичайно ослаблена через обстріли. 4 лютого з ладу вийшла одна з основних підстанцій НЕК Укренерго, через що без світла залишилися жителі Одеси та Одеського району. 9 лютого ситуацію вдалося покращити та запустити в Одеській області графіки відключень у тестовому режимі. Поки вони ще проходять тестування. Ми тримаємозворотний зв'язок клієнтів і робимо все можливе, щоб покращити графіки відповідно до зауважень наших клієнтів", - зазначили в компанії.

Print Friendly, PDF & Email