Фонд державного майна у своїй газеті «Відомості приватизації» опублікував перелік об’єктів малої приватизації, серед яких виявилися й дев’ять підприємств державного концерну «Укроборонпром».

Так, фонд планує продати 100% акцій ПАТ «Херсонський завод «Судмаш», статутний капітал якого становить 67,235 мільйона гривень, і єдині майнові комплекси восьми оборонних підприємств.

Мова йде про «Вінницький авіаційний завод – «ВІАЗ», «Запорізький автомобільний ремонтний завод», «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод», держпідприємство «171 Чернігівський ремонтний завод», «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», «Харківський завод транспортного устаткування». Також у переліку представлені київські підприємства «Центральний науково-дослідний інститут навігації та управління» та держпідприємство «Укроборонресурси».

Як повідомляв УНІАН, 2 жовтня Верховна Рада прийняла закон, яким скасовується перелік підприємств, що не підлягають приватизації. Раніше президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до 1 грудня 2019 року передати не менше 500 підприємств до Фонду державного майна для подальшого продажу через електронну систему торгів «Прозорро.Продажі» в рамках малої приватизації.

До групи малої приватизації входять об’єкти нерухомості, невеликі підприємства, номінальна вартість яких не перевищує 250 мільйонів гривень.

Довідка УНІАН. Державний концерн «Укроборонпром» створений у 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб’єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової та спеціальної техніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічному співробітництві. До складу концерну входять близько 140 підприємств ОПК України.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email