Українським націоналістам неодноразово доводилося протистояти «тітушкам». І там, де українські громадяни потерпають від «тітушок», ми завжди будемо і завжди прийдемо на допомогу. Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олег Петренко.

Гість програми каже, що сьогодні в Україні є таке економічне підґрунтя, яке дозволяє існування так званих «тітушок».

«Молоді хлопці, які увесь свій час проводять у спортзалах, вони не мають часу заробляти. Тому бажання заробити не те що легкі, а хоч якісь гроші, штовхає людей на такий неправедний шлях. Але у результати «тітушки» стикаються обличчя в обличчя зі звичайними громадянами, які виходять висказати свій протест, наприклад, щодо незаконної забудови», – каже Олег Петренко.

Народний депутат додає, що українським націоналістам неодноразово доводилося протистояти «тітушкам».

«Наші хлопці неодноразово ставали не захист людей. Так, ми не можемо встигнути всюди, ми не можемо фізично протистояти «тітушкам» по всій Україні. Але там, де українські громадяни страждають від «тітушок», ми завжди там будемо і завжди прийдемо на допомогу нашим громадянам», – заявив Олег Петренко.

Водночас, нардеп зауважив, що без системних змін у державі проблему з «тітушками» в Україні не вирішити.

«Коли не буде підстав, навіть, коли не буде цих незаконних забудов, то і саме явище «тітушок» відімре. Адже для «узаконення» своїх незаконних забудов компанії більше не будуть наймати людей. Тому, якщо закон в країні буде діяти для всіх, то і «тітушки» нікому не будуть потрібні»,– зазначив Олег Петренко.

Print Friendly, PDF & Email